ROJO pokazuje swoje nowe studio

ROJO pokazuje swoje nowe studio

Patryk Rojewski od krótkiego czasu realizuje swoje materiały w zupełnie nowym miejscu. Twórca postanowił nagrać   specjalny film, w którym przedstawia zamysł studia i przedstawia każdy szczegół roboczego pomieszczenia.


Jeśli śledzicie twórczość Roja, to zapewne wiecie, że Patryk w swojej karierze już kilka razy zmieniał miejsce zamieszkania, a co za tym idzie - studio. Teraz mamy do czynienia z kolejnym tego typu wydarzeniem. Twórca opublikował właśnie materiał, na którym ujrzeć możemy jego zupełnie nową przestrzeń do pracy i grania.

Jak twierdzi Patryk, pokój jest w pełni przemyślany i stworzony tak, by służył zarówno samemu właścicielowi oraz widzom. To właśnie w tym pomieszczeniu nagrywane będą wszystkie nowe filmy oraz realizowane nowe projekty.Pomieszczenie jest oczywiście "krainą gracza" i widać to od razu po wejściu. Na ścianach wiszą przeróżne plansze przedstawiające sceny z ulubionych produkcji Patryka, a na półkach nie brakuje gier, które twórca darzy szczególnym sentymentem.

Źródeł oświetlenia jest mnóstwo - począwszy od lamp ledowych, a skończywszy na specjalnych softboxach. Wszystko oprócz charakteru estetycznego ma przysłużyć się do realizacji wyższej jakości filmów.

Punktem głównym pokoju jest oczywiście biurko oraz dwa znajdujące się pod nim komputery. Tak skonstruowana stacja robocza ma pozwolić twórcy na tworzenie jeszcze lepszych materiałów z gier i nie tylko.

 

Co sądzicie o nowym studiu Roja? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.