Rojo mówi, co czuje i rozpoczyna nową serię na kanale!

Rojo mówi, co czuje i rozpoczyna nową serię na kanale!

Dzisiaj ukazał się szumnie zapowiadany specjal z okazji 1.5 miliona subskrybentów na kanale Roja. Twórca już wcześniej zdradził, że specjalem z tej okazji będzie nowy format na jego kanale, a dziś możemy zobaczyć, na czym on polega.


"Mówię co czuję" to nazwa, która idealnie oddaje założenia nowego formatu na kanale Roja. Nowa seria pozwoli Patrykowi na wyrażanie własnych opinii i komentowanie bieżących spraw. Jak sam mówi, znajdzie się miejsce na większą ilość merytoryki. Opisanie całego odcinka równałoby się z zaspoilerowaniem go, dlatego zachęcamy do sprawdzenia materiału:Sam fakt, że film Rojsona może być zaspoilerowany jest bardzo pozytywny, gdyż to świadczy o atrakcyjności materiału, w którym pojawia się coś w stylu tzw. twistu.

Już po tym jednym odcinku widać, że seria wprowadzi wielki powiew świeżości na kanał Roja. Bardzo prawdopodobne, że seria będzie cieszyła się wielkim powodzeniem, zwłaszcza patrząc na komentarze widzów:

Jeden filmik - dwa rodzaje łez, ze śmiechu i z wzruszenia :3 coś wspaniałego!Ta seria na pewno będzie epicka!
Rojo jak zawsze najlepszy :) Trzymaj tak dalej!Jesteśmy bardzo ciekawi, jak Rojo wykorzysta możliwości związane z nową serią oraz jakie będą jej kolejne odcinki. Już teraz nie możemy doczekać się nowego materiału z serii "Mówię co czuję" i gratulujemy Rojowi 1.5 miliona subskrypcji!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.