Rojo łączy kropki jak Włodek Markowicz!

Rojo łączy kropki jak Włodek Markowicz!

Patryk "Rojo" Rojewski, YouTuber znany ze swojego lekkiego, zdystansowanego podejścia do życia postanowił sparodiować kolejny film. Padło na Kropki Włodka Markowicza, które swojego czasu podbiły internet, jak mu poszło? Sprawdźcie sami!


Jak mogliście wcześniej przeczytać, Patryk postanowił sparodiować kropki. W filmie Włodek mówi, że "prawdziwa rola nauczyciela polega na przekazywaniu połączeń, a nie kropek". Oczywiście Rojo zrozumiał to nieco inaczej i stworzył swoją własną wersję. Jeśli lubi­cie psy­cho­de­liczną masa­krę i przed chwilą ucie­kli­ście z bia­łego pokoju bez drzwi i okien lub po pro­stu jeste­ście widzami Roja to na pewno Wam się spodoba.
Jeśli jeszcze nie widzieliście oryginału, sprawdźcie film Włodka.
To nie jest pierw­sza tego typu paro­dia ze stajni Roja, jest ich cała masa! Ostat­nia była prze­róbka 48 wspo­mnień Gon­cia­rza, o któ­rej może­cie prze­czy­tać (tutaj) . Tych filmów jest o wiele, wiele wię­cej. Jedyną ich wadą są liczne uszczerbki na zdro­wiu ale czego nie robi się dla „zdro­wej” roz­rywki?
Nie mogło też zabraknąć parodii tego samego filmu, lecz od innego twórcy. Chodzi o video Cyber Mariana do, którego podszedł nieco inaczej, lecz również z dystansem.
Podobają Wam się tego typu parodie? Oglądaliście wcześniej oryginał? Która parodia przypadła Wam bardziej do gustu, a może kochacie obie? Piszcie w komentarzach!


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl