Ostatnia operacja Izaka i Roja w CS:GO!

Ostatnia operacja Izaka i Roja w CS:GO!

Nawet najlepsze serie na YouTube z czasem się kończą. Na kanale Roja pojawił się właśnie ostatni odcinek z tzw. operacji Hydra z CS:GO z udziałem Izaka, którą przez ostatni czas śledziło całkiem pokaźne grono widzów zarówno jednego jak i drugiego twórcy. Jak im poszło?
Dla obu panów był to w pewnym sensie powrót do korzeni. Swoje wspólne nagrania w grze Counter-Strike zaczęli właśnie od podobnych przedsięwzięć, a było to już dobre ponad półtora roku temu. Dziś przybrało nieporównywalnie większe rozmiary i rozmach. Na nowo seria z operacjami wróciła 27 maja tego roku, wczoraj 13 sierpnia widzowie mogli zobaczyć jej ostatni epizod. W komentarzach pod filmem dało się odczuć, że dla wielu widzów jest to ogromna strata, bo seria cieszyła się naprawdę niezłym wzięciem i zbierała pozytywne oceny. Oczywiście wszyscy czekają na więcej filmów z tym świetnym duetem.Cały film utrzymany jest w naprawdę przyjemnym, pozytywnym tonie. Pod koniec, przy okazji ostatniej tabeli, jak to określił Izak "jak za starych czasów" zostały zapowiedziane także kolejne wspólne materiały, ale czego dokładnie będą dotyczyć przekonamy się wkrótce. Na pewno zostaniemy w klimatach gier wideo, więc wszyscy zainteresowani mogą być zadowoleni i wyczekiwać informacji na ten temat.Śledziliście przebieg całej "operacji"? Czekacie na kolejne wspólne materiały tych twórców? Dajcie nam znać w komentarzach.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.