ROJO i Urhara otwierają wspólny kanał! Czego możemy się spodziewać?

ROJO i Urhara otwierają wspólny kanał! Czego możemy się spodziewać?

Każdy wierny widz ROJA na pewno kojarzy jego filmy współtworzone z Urharą. "Chora brednia" w pozytywnym tego słowa znaczeniu, to chyba najlepsze określenie ich wspólnych materiałów, które już dawno pokochali widzowie. Teraz będą mieli ich pod dostatkiem. Duet już wkrótce otwiera nowy kanał!


Członkowie grupy "Tarczownicy Roja" mogli o tej informacji usłyszeć nieco wcześniej, ale to oficjalnie dziś o godzinie 12:00 ruszyła zapowiedź nowego kanału ROJA i Urhary. Zarówno Patryk jak i Andrzej zrobili to zmieniając banery na swoich facebookowych profilach. Informacja o starcie zaplanowanym na 10 lutego - godzinę 16:00 oraz link do kanału "JAKOTAKO", to jedyne podane informacje na opublikowanym zdjęciu. Dzięki uprzejmości ROJA, zdradzimy wam nieco więcej na ten temat. Jesteście ciekawi co znajdzie się na nowym kanale?ROJO i Urhara w internecie jako duet na przestrzeni ostatnich lat wykreował pewien specyficzny rodzaj treści. Parodia, masa dobrego humoru i przede wszystkim wspomniana już "chora brednia" - wszystkiego tego mogliśmy spodziewać się zaglądając na ich wspólne materiały. Nie inaczej będzie z treściami publikowanymi na nowym kanale, lecz te przejdą na wyższy poziom. Panowie mają zamiar dotrzeć z kanałem nie tylko do swoich obecnych widzów, ale także poszerzyć ich grono. Czy jest to możliwe? Wiele wskazuje na to, że tak.

"JAKOTAKO" ma być parodią wszystkich popularnych formatów, przedstawionych w chorym zwierciadle duetu. Ten nie będzie wcielał się w żadne role, lecz będzie obrazem zarówno ROJA jak i Urhary - takich twórców, jakich znamy do tej pory. Na kanale możemy dodatkowo spodziewać się interakcji z różnymi innymi YouTuberami. Wśród nich w najbliższym czasie mają znaleźć się takie osoby jak: Izak, Brzydki Burak czy Człowiek Warga. Regularny format z masą ciekawej treści, może okazać się strzałem w dziesiątkę. Mimo wielkiego zaangażowania obu twórców w wspólny projekt, ROJO zapewnia, że żaden z ich podstawowych kanałów nie straci na regularności publikowanych materiałów. Widzowie mogą być zatem spokojni.

Logo kanału "JAKOTAKO"


Ten krótki, choć jeszcze tajemniczo brzmiący opis, zaczyna nam składać się w jedną całość i już nie możemy doczekać się pierwszej publikacji "JAKOTAKO". Podobnego zdania są widzowie, którzy zaczęli odliczać czas do premiery. Przypominamy, że jest ona zaplanowana na 10 lutego - godzinę 16:00. Czekacie na pierwszy odcinek?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.