Rojo i Urhara wystartowali z kanałem

Rojo i Urhara wystartowali z kanałem "JAKOTAKO"!

W zeszłym tygodniu informowaliśmy was o zapowiedzianym na dzisiejszy dzień starcie wspólnego kanału Rojsona i Urhary. YouTuberzy zgodnie z ogłoszeniem, dziś o godzinie 16:00 opublikowali pierwszy materiał na kanale "JAKOTAKO". 


Wstępne informacje dotyczące projektu otrzymaliśmy w zeszłym tygodniu dzięki uprzejmości ROJA. Dowiedzieliśmy się wtedy, że będzie to kanał monoformatowy o różnorakiej tematyce, która wpasowuje się w aktualne trendy panujące na YouTube. Szczegóły poznaliśmy natomiast we wczorajszej zapowiedzi kanału u ROJA, który zdradził nieco więcej na jego temat. Opisał dokładnie czego możemy się spodziewać po JAKOTAKO oraz dla kogo będzie on przeznaczony.W pierwszym odcinku opublikowanym na kanale JAKOTAKO, Rojo i Urhara przedstawili kanał, a następnie wybrali się na strzelnicę. Tam celowali do mysterboxów "wartych 500 złotych każdy" i niszczyli je za pomocą różnych rodzajów broni. Całość filmu nawiązuje do podobnego trendu na YouTube i oparta jest na jego wielkiej parodii. W materiale pojawił się dodatkowo BrzydkiBurak, który pomagał Patrykowi i Andrzejowi w trafianiu do wybranych paczek. Jakie były tego efekty? Koniecznie zobaczcie sami!Pierwszy film JAKOTAKO został świetnie przyjęty przez jego nowych widzów. Na ten moment, co trzecia oglądająca go osoba, postanowiła pozostawić po sobie ślad w postaci łapki w górę pod filmem, a w komentarzach znajdziemy m.in. takie wpisy:


Boże jak ja kocham tego typu humor i montaż.


Fajny ten kanał... przede wszystkim śmieszny. Subik poleciał z całego ❤ A te tańce na końcu... JAKO TAKO SZTOS!


Ta brednia jest DOSKONAŁAAAAAAAAA :D ale to studio to z wyglądu JAKOTAKO wam powiem, czuje duży potencjał tutaj chociaż LEKKO NIE BĘDZIE.


A już myślałem, że będę miał jakieś "ALE" co do tego pilotu, niczym barman-hipster :p Pomysł, wykonanie, studio, klimat, "łamanie" zasad. Oby tak dalej panowie :D Piona.

Taki start kanału to na pewno dobra wiadomość dla jego twórców, ale także dla widzów, którzy od teraz co niedzielę, będą mogli podziwiać efekty pracy duetu. Jak sam Rojson powiedział, kolejne materiały mają być jeszcze lepsze, więc warto zasubskrybować JAKOTAKO i obserwować ich kolejne poczynania. Co za tydzień wymyślą Panowie? Sami jesteśmy ciekawi, na pewno jest na co czekać!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.