ROJO i Człowiek Warga zapraszają na kolejny PZR!

ROJO i Człowiek Warga zapraszają na kolejny PZR!

Rojson nie zwalnia tempa i mimo, że od ostatniej 36. edycji jego sportowej inicjatywy integracyjnej minął prawie miesiąc, to już spieszy z ogłoszeniem kolejnej. Jak sam zapowiedział, ten event może zostać uznany za najlepszy dotychczas. Dlaczego? 


Pewnie nikt nie zaprzeczy, że z edycji na edycje poziom atrakcji stale rośnie. Nie wynika to z faktu, iż uczestnicy stają się coraz bardziej wymagający, a sama walka na farbę już im nie wystarcza. Mimo wielu pozytywnych opinii uczestników poprzednich imprez, Paintball z Rojem nie zamierza osiąść na laurach. Tym razem poprzeczka zostanie zawieszona bardzo wysoko, a to za sprawą gości, którzy odwiedzą nadchodzącą wielkimi krokami.Pierwszym gościem, który już od dawna zadeklarował, że w końcu pojawi się na PZRze jest Człowiek Warga. Ważnym punktem każdego dnia będzie bitwa pomiędzy drużyną Maćka, a drużyną Patryka. Poza tym możemy spodziewać się także absurdalnej czołówki w wykonaniu tej dwójki wraz z widzami. Kolejnymi gwiazdami wieczoru  będą obecni od kilku edycji: Jerzy Janowicz, Urhara, a także grupa tarczowników do zadań specjalnych, czyli The Shielders. Elementem odróżniającym tą imprezę od pozostałych, to obecność profesjonalnej drużyny paintballowej Ranger Warsaw, niejednokrotnego zdobywcy tytułu Mistrzów Polski. Oprócz pokazu swych umiejętności na polu speedballowym, udzielą też graczom krótkiego treningu. Ostatnią niemniej ważną atrakcją będzie konkurs cosplay w klimacie serii gier Borderlands, z którego będzie można wygrać cenne nagrody.

Zbliżająca się 37. edycja Paintballu z Rojem odbędzie się od 31. sierpnia do 1. września, po raz pierwszy na polu Red Ball w miejscowości Rysie, koło Warszawy. Polecamy aktywnie zakończyć tegoroczne wakacje i z przytupem wejść w nowy rok szkolny.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.