Rojo i Burak połączyli siły i ponownie stworzyli wspólny event!

Rojo i Burak połączyli siły i ponownie stworzyli wspólny event!

Taktyczne Leżakowanie to popularna inicjatywa Brzydkiego Buraka, podczas której każdy z uczestników wydarzenia ma okazję postrzelać z broni palnej w formie indywidualnego treningu pod okiem instruktora strzelectwa. Kilka dni temu Rojo i Burak w ramach "leżakowania" połączyli swe siły i stworzyli wspólny event!


Wydarzenie, o którym mowa, odbyło się w dniach 5-6 października na Śląsku. Były to dwa dni rekreacyjnego strzelania z wielu rodzajów broni palnej oraz rozgrywek paintball'owych. Inicjatywę dopełniła możliwość wzięcia udziału w afterparty.Twórcy odpowiedzialni za event, postawili przede wszystkim na bezpieczeństwo oraz wspólną integrację. Mimo tego, że pogoda nie dopisała, uśmiech pojawił się u wszystkich jego uczestników - czy to miłośników strzelectwa czy fanów zabawy na farbę. Dodatkowo każdy wrócił do domu z jakąś nagrodą. Jesteśmy zatem pewni, że Taktyczne Leżakowanie pozostanie w pamięci jego uczestników na bardzo długi czas.

Relację z drugiego Taktycznego Leżakowania z Burakiem i Rojem obejrzycie poniżej: 


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.