ROJO i AdBuster w USA - w jakim celu tam pojechali?

ROJO i AdBuster w USA - w jakim celu tam pojechali?

Materiały podróżnicze w wykonaniu popularnych twórców internetowych zazwyczaj cieszą się sporą popularnością i zainteresowaniem ze strony konkretnych odbiorców. Nie inaczej będzie zapewne w przypadku wypadu ROJA i AdBustera do USA - cel wycieczki to jednak nie do końca ich własny wybór.


Wyjechali tam dzięki zaproszeniu firmy Ubisoft, aby poznać bliżej tereny, które przyjdzie im zwiedzić w lutym przyszłego roku przy okazji premiery gry Far Cry 5. Udali się w podróż do Montany - stanu w zachodniej części Stanów Zjednoczonych. Lot zajął im prawie 24 godziny.

 #rojson & #adbunio lecą zrobić dobledika hanie montanie. Krejzi szit is koming! Stej tuned!


Post udostępniony przez Patryk Rojewski (@rojson)


Jak na razie nie wiadomo do końca co przyjdzie im zwiedzić - tych rzeczy dowiemy się dopiero z vlogów, które niedługo zagoszczą na kanałach obu twórców. Marek Hoffman podzielił się do tej pory tylko kilkoma zdjęciami z miejsca.Na więcej informacji oraz relacji musimy jeszcze trochę poczekać. Zapewne atrakcji, jakie na tą tygodniową wycieczkę zaplanował Ubisoft jest sporo, więc nie możemy doczekać się pierwszych materiałów z wyprawy!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.