Rojo otwiera gigantyczną przesyłkę od widza tworzoną 1,5 roku!

Rojo otwiera gigantyczną przesyłkę od widza tworzoną 1,5 roku!

ROJO  wrzucił na kanał setny odcinek z otwierania paczek od widzów. Takiej przesyłki jednak chyba nigdy by się nie spodziewał. Widz - Patryk -stworzył paczkę, której otworzenie zajęło prawie 40 minut. Zawartość zaskoczyła YouTubera, który nie krył podziwu dla twórcy.


Chociaż film trwa aż około 40 minut, to jest na nim otwierana tylko jedna, ogromna przesyłka. Zawartość paczki zaskakuje na każdym kroku i widać, że jej twórca jest ogromnym fanem twórczości Rojsona. Patryk, który zbudował przesyłkę, twierdzi, że jej tworzenie zajęło mu 1,5 roku! Jest to bardzo długi okres, który widz poświęcił, aby podziękować swojemu ulubionemu twórcy za jego pracę na YouTube. Każdy element paczki zawierał odniesienie do kanału i twórczości YouTubera albo do gier, które nagrywał na swoim kanale.

Patryk nie kryje podziwu dla swojego imiennika, co widać przez cały czas otwierania paczki, w której każdy element był dla niego pozytywnym zaskoczeniem. Na samym końcu Rojo prosi również, by zostawić jak najwięcej łapek w górę i pobić rekord specjalnie dla Patryka. YouTuber podsumował, że paczki takie jak te, jak i pozostała twórczość jego widzów sprawia, że mają oni fantastyczną opinię w środowisku polskiego YouTube'a.

Tutaj możecie obejrzeć odcinek, o którym mowa:


Paczki takie jak te pokazują, że dla wielu widzów, YouTuberzy są ogromną inspiracją i motywacją do działania. Patryk pokazał dzięki swojej paczce swój ogromny talent, który został doceniony. Jego idol obiecał mu, że nie pozostanie mu dłużny i również wyśle coś od siebie, jednak niemożliwe będzie całkowite odwdzięczenie się za włożony trud.

To jedna z pierwszych takich sytuacji na polskim YouTube, w której twórca dostaje tak wielką i dopracowaną pod każdym względem paczkę. Mamy nadzieję, że tendencja ta będzie rosnąć, a paczki, które będą otrzymywać twórcy, staną się podziękowaniem i docenieniem pracy, jaką tworzą dla nas YouTuberzy. Oby Patryk stał się dobrym przykładem, który kolejni widzowie będą chcieli naśladować.

 

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl