Duet Rojo & Człowiek Warga - YouTuberzy nagrali wspólny materiał!

Duet Rojo & Człowiek Warga - YouTuberzy nagrali wspólny materiał!

Jak wszyscy dobrze wiemy, zarówno Rojo jak i Człowiek Warga bardzo często nagrywają z innymi internetowymi twórcami. Dzisiaj pierwszy z nich ogłosił, że już niedługo będziemy mogli zobaczyć jego kolaborację twórcą kanału "Z Dupy". Wszystko wskazuje na na to, że za jakiś czas światło dzienne ujrzy najbardziej wyczekiwana, a zarazem zwariowana produkcja!


Z grupy "Tarczowników Roja" oraz Instagrama Patryka dowiedzieliśmy się, że właśnie dzisiaj twórca ten, nagrał z Maciejem Dąbrowskim coś bardzo interesującego. Co dokładnie przygotowali? Tego jeszcze nie wiemy, ale sam fakt, że YouTuberzy stworzyli coś razem, naprawdę nas zaciekawił i z niecierpliwością czekamy na pierwsze efekty!Duet Rojson&Warga? Załatwione. Chociaż jeszcze dochodzę do siebie po nagrywkach... #rojson #zdupy #czlowiekwarga


Post udostępniony przez Patryk Rojewski (@rojson)


Na grupie Rojo napisał natomiast tak:
ROJSON & WARGA. Szykuje się najbardziej popieprzony cross na YT...

Podobnie do nas, na efekty czekają też widzowie Roja, których komentarze pokazują, jak bardzo są oni podekscytowani:
To może być ciekawe

Szykuje się coś pięknego, czuję to

OMG CZEKAŁEM NA TO OD POZNANIA WASZYCH KANAŁÓW

Jesteś tak samo szurnięty jak on. To się nie mogło nie udać :D

Warto przypomnieć również o tym, że Człowiek Warga ruszył ze swoim własnym kanałem gamingowym. Najprawdopodobniej Patryk i Maciej nagrali razem coś związanego z grami. Sam Rojo napisał: "Programy do nagrywania ledwo wytrzymały ten duet." Jednak aby się o tym przekonać musimy trochę poczekać. Obserwujcie kanał Roja, Człowieka Wargi oraz naszą stronę, bo na pewno wrócimy jeszcze do tego tematu!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.