Rojo i Brian Fargo przeprowadzą wspólną transmisję

Rojo i Brian Fargo przeprowadzą wspólną transmisję

Już 27 sierpnia o godzinie 17:00 rozpocznie się wspólny stream Roja oraz Briana Fargo - twórcy Fallouta. Mężczyźni będą grać w Wasteland 3 dobę przed oficjalną premierą produkcji.


Jeśli śledzicie twórczość Patryka Rojewskiego, to z pewnością nie raz słyszeliście o postaci Briana Fargo. Człowiek ten odpowiedzialny jest za pierwsze części serii gier Fallout oraz od pewnego czasu przyjaźni się z influencerem. Teraz z kolei pracuje w inXile entertainment, gdzie pomaga przy produkcji Wasteland 3.

Za nieco ponad tydzień (27 sierpnia) odbędzie się specjalne wydarzenie, którego z pewnością nie mogą przegapić fani nadchodzącego tytułu. O godzinie 17:00 rozpocznie się bowiem wspólna transmisja na żywo. Rojo oraz Brian Fargo zagrają w Wasteland 3 jeszcze przed oficjalną premierą. 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

Moi drodzy. Z nieukrywaną dumą i satysfakcją informuję, że dnia 27 sierpnia o godzinie 17:00 przeprowadzę dla Was ekskluzywny Stream z żyjąca legendą, samym Brianem Fargo ze studia inXile entertainment. Gra Wasteland 3 nigdzie indziej na świecie, nie zaliczy takiej premiery! 24 godziny przed oficjalną premierą, ogramy ją wspólnie z Twórcą kultowego Fallouta. W przeciwieństwie do Live'a z wersji beta, Brian nie będzie obecny tylko na czacie. Normalnie będzie widoczna jego twarz, przechwycona z okna wideo-rozmowy. Na żywo więc, będziecie mu mogli zadawać pytania. Jeśli nie po angielsku, to będę je mu na bieżąco tłumaczył. Sam nawet przygotuję dla niego zestaw pytań od siebie. Jego odpowiedzi również będą tłumaczone. Zapiszcie sobie datę w kalendarzu, bo nadchodzi niecodzienne postapo duo. Wszystko w ramach transmisji, po same brzegi wypełnionej przyjaźnią, ekscytacją i klimatem naszego ukochanego uniwersum! #brianfargo #wasteland3 #inxileentertainment #fallout #stream #live


Post udostępniony przez Patryk Rojewski (@rojsonofficial)


W trakcie streama nie zabraknie sesji Q&A, gdzie Brian odpowiadać będzie na pytania fanów. Co ciekawe, wszystkie wypowiedzi dewelopera  zostaną przetłumaczone na język polski. Zadba o to sam Patryk Rojewski.

 

Co sądzicie o tego typu przedsięwzięciu? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.