ROJO z mocnym vlogiem dotyczącym branży gier!

ROJO z mocnym vlogiem dotyczącym branży gier!

"Mówię, co czuję" - seria szczerych i pełnych doświadczenia vlogów publikowanych na kanale Rojsona co każdą sobotę, dostarcza nam mnóstwa dobrego humoru, życiowych porad i interesujących opowieści z życia Patryka. Dziś tematem nowego vloga jest branża gier, na której Rojo zna się jak nikt inny. Jak się okazuje, nie zawsze bywa ona taka kolorowa, jak może się wydawać.


Rojson swojego najnowszego vloga nieprzypadkowo rozpoczął symbolicznym wstępniakiem oraz tłem, na którym znajdują się pieniądze. Jak się okazało, była to idealna zapowiedź całego materiału. Na podstawie własnych doświadczeń, Patryk przedstawił jak branża wyglądała kiedyś, czyli już nawet 15 lat temu - wtedy, gdy sam stawiał w niej pierwsze kroki. Wspomniał, że gdy gry były niszą, podejście producentów wyglądało znacznie inaczej. Przez lata, branża zyskała niewyobrażalnie wiele na popularności, ale w zamian, straciła na wielu istotnych elementach, takich jak: poziom trudności gry, podejście do gracza czy wpływ grającego na rozgrywkę.

Rojson zadał także ważne pytanie - "czy tego typu postęp zmierza w dobrym kierunku?". Wiele wskazuje na to, że nie. Na wielu przypadkach Patryk udowodnił, że coraz trudniej jest znaleźć grę wybitną, ale nadal jest to możliwe. Jak sam powiedział, nadziei poszukuje m.in. w grach Indie. Jak będzie wyglądała przyszłość branży na podstawie przemyśleń Roja? Koniecznie obejrzyjcie ten odcinek!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.