Rojo rozpoczyna drogę do 1.5 miliona subskrypcji i zapowiada zmiany!

Rojo rozpoczyna drogę do 1.5 miliona subskrypcji i zapowiada zmiany!

Rojo ogłosił "kampanię", której celem jest dobicie do 1.5 miliona subskrypcji na jego kanale na YouTube. Przy okazji zapowiada na nim zmiany, które mają wnieść sporo nowości!


Kanał Roja jest pierwszy w "kolejce" do przekroczenia bariery 1.5 miliona subskrypcji na polskim YouTube. Brakuje mu ich niespełna 10 tysięcy, a stan subskrypcji na żywo możecie śledzić w naszym rankingu YouTuberów. Liczba subskrypcji, jakiej potrzebuje Rojo do upragnionego progu, na szczęście nie jest zbyt duża, jednak aby wszystko usprawnić i przyspieszyć Rojo rozpoczął specjalną akcję.

Najważniejszym celem drogi do 1.5 miliona subskrypcji jest specjalny film z okazji osiągnięcia tego progu, jakim będzie pilot nowej serii na kanale. Jak zapewnia Rojo na swoim Facebooku:
Nowy format ma szansę znacznie odświeżyć formułę kanału i uzupełnić go o elementy oraz treści, których ostatnimi czasy brakowało.

Oprócz tego Rojson zapowiada, że zostaną odświeżone aspekty technologiczne znanych już dobrze formatów. Co równie ważne, Rojo pamięta, o tym, że to jego widzowie są kluczem do sukcesu i z okazji 1.5 miliona subskrypcji na kanale zamierza im rozdać prawie sto gier! Cały wpis i film możecie zobaczyć poniżej:Zapowiadane zmiany mogą nastąpić w każdej chwili, to zależy tylko od zaangażowania widzów i nowych subskrybentów, którzy zdecydują się obserwować Rojsona na YouTube. Nie możemy doczekać się zmian i mamy nadzieję, że licznik subskrypcji szybko wskaże "5" na miejscu setek tysięcy!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.