Rocznica Overwatch i darmowy weekend z grą!

Rocznica Overwatch i darmowy weekend z grą!

Od premiery Overwatch minął już rok. Z tej okazji Blizzard postanowił zaserwować darmowy weekend z grą osobom, które jeszcze nie miały szansy jej przetestować! Nie zapomniano oczywiście także o obecnych graczach, dla nich też przygotowana jest niespodzianka.
Overwatch to drużynowy FPS od Blizzarda, który swoją premierę miał 24 maja 2016 roku i od tego czasu zdążył zyskać olbrzymią popularność. Z okazji rocznicy premiery gry, twórcy postanowili dać szansę na przetestowanie gry wszystkim tym, którzy nie mieli wcześniej okazji, a nie chcieliby kupować gry w ciemno. Wydarzenie rozpoczyna się dziś o 20:00, kończąc 30 maja o 08:59.Wydarzenie dostępne będzie na wszystkich platformach, na których gra się pojawiła (PC, Xbox ONE, PlayStation 4). Aby zagrać, wystarczy zalogować się i pobrać grę - bez wpisywania kodów czy zapisów. Do dyspozycji graczy trafią wszystkie 24 postaci a także następujące tryby gry:

  • Szybka gra: Zmierz się z graczami o zbliżonych umiejętnościach.

  • Gra Przeciw SI: Walcz u boku innych graczy z drużyną kierowaną przez SI.

  • Gra Dowolna: Ustal własne zasady i zagraj ze znajomymi lub SI.

  • Salon Gier: Odmiana w postaci alternatywnych trybów gier z różnymi zestawami reguł i ograniczeń.


Dodatkowo, osiągnięcia zdobyte w trakcie darmowego weekendu nie zostaną utracone i po zakupieniu pełnej wersji gry wciąż będą widniały na koncie.

Blizzard nie zapomniał także o weteranach gry. Z okazji rocznicy przygotowane zostały 3 nowe mapy typu Arena oraz ponad 100 nagród rocznicowych, w tym największy jak dotąd zestaw skórek legendarnych. Skrzynki z rocznicowymi łupami będzie można zdobywać w trakcie gry, a jedną z nich otrzyma każdy po zalogowaniu się do gry między 23 maja a 12 czerwca! 

Więcej informacji na temat wydarzenia oraz instrukcje dotyczące pobrania gry można znaleźć na oficjalnej stronie Overwatch.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl