Rock wznawia serię vlogów!

Rock wznawia serię vlogów!

Dzisiaj na kanale Remigiusza Maciaszka pojawił się nowy film zatytułowany "Vlog". Twórca opowiada w nim kilka aktualnych historii ze swojego życia i zapowiada, że chciałby wznowić tę serię.


Remigiusz przyznaje, że zdążył stęsknić się za pierwotną wersją vlogów. Większość aktualnie powstających materiałów tego typu charakteryzuje się ogromem efektów oraz świetnym montażem z dużą ilością cięć. Rock zawsze jednak stawiał na ciekawe opowiadanie historii i mądre wypowiedzi. Zapowiada, że chciałby wznowić serię vlogów, ale w jego stylu, czyli spokojne filmy z dużym naciskiem położonym na przekazywane informacje. Już w tym odcinku twórca przedstawił dwie historie związane z jego aktualnym życiem. Pierwsza dotyczyła zabawnego wypadku, jaki przytrafił się YouTuberowi, a druga, jak przystało na Rocka, opowiadała o jego ogrodzie.


Materiał został bardzo ciepło przyjęty przez fanów Remigiusza. W komentarzach można znaleźć bardzo wiele opinii, z których wynika, że widzowie tęsknili za YouTuberem. Wiele osób wspomina, że opowiadane przez Rocka historie zawsze przynosiły im wiele radości, nawet jak były praktycznie o niczym. Chcą oni, by seria pojawiała się regularnie, jednak YouTuber stwierdził, że na chwilę obecną nic nie chce obiecywać. Zapowiedział jednak, że w najbliższym czasie czeka go kilka ciekawych wyjazdów, z których możemy spodziewać się relacji właśnie w formie vlogów. Mamy nadzieję, że twórca nie zawiedzie swoich fanów i zgodnie z obietnicą, co jakiś czas na jego kanale będą pojawiać się nowe materiały z ciekawymi opowieściami.

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl