Rock i sukces filmów z synem!

Rock i sukces filmów z synem!

Nieco ponad dwa tygodnie temu na kanale Rocka pojawił się vlog zatytułowany "Rewolucje w pokoju mojego syna". Filmik szybko nabijał wyświetlenia, a twórca zapowiedział w nim, że jego syn Mikołaj, idąc w ślady taty, planuje zostać YouTuberem. Nie podobne do Remigiusza byłoby, gdyby swojemu synowi nie pomógł, jednak jak sam przyznał w materiale, nie uważa jakoby miałby to być bardzo dobry pomysł.


Od opublikowania vloga, w którym Rock zapowiedział pojawienie się nowych filmów z udziałem syna, wcześniej wspomniany materiał nabił ponad 300 000 wyświetleń(!). Jest to w zestawieniu do innych filmów na kanale Remigiusza, naprawdę świetny wynik. Widać więc spore zainteresowanie widzów


Pierwszy film po zapowiedzi filmów z synem:
Materiał ukazał się na kanale Rocka tydzień temu i wyszedł bardzo sympatycznie. Jak można było się spodziewać zaowocował przyzwoitą ilością wyświetleń. Komentarze widzów mówią same za siebie:
Strasznie fajnie widzieć razem syna i ojca. Niestety w dzisiejszym świecie coraz bardziej brakuje takich widoków. Pozdrawiam! :D~ Anorek


Załóżcie wspólny kanał ~ FealityDrugi film:
Kolejna część współpracy ojca i syna pojawiła się na kanale kilka dni temu, krótko po opublikowaniu pierwszego filmu. Zebrała równie pozytywne komentarze i podobną ilość wyświetleń. Wygląda na to, że szykuje się z tego naprawdę fajna i rzecz jasna popularna seria. Ciekawe, co jeszcze dla nas wspólnie przygotują!


A wy, co sądzicie o tym pomyśle? Oglądacie odcinki Remigiusza wraz ze swoim synem?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.