Rock rozpoczął własną kampanię na Patronite!

Rock rozpoczął własną kampanię na Patronite!

Dzisiaj z samego rana na kanale Remigiusza pojawił się vlog poświęcony kampanii w serwisie Patronite. YouTuber konto w tym serwisie założył już jakiś czas temu, aczkolwiek dopiero dziś oficjalnie w osobnym filmie opowiedział o założeniach swojego pomysłu.


Otóż, jak wynika z celów postawionych przez YouTubera, pieniądze zebrane od swoich mecenasów przeznaczone zostaną m.in. na kursy dla YouTuberów, a finalnie na stypendia dla młodych, aspirujących twórców.


Cele


cel main


Dlaczego tak? Jak mówi twórca, podjął on już kilka prób organizacji tego typu spotkań, aczkolwiek zawsze na etapie planowania rosły one do rozmiarów dużych konferencji, czego Rock niezbyt chciał. Dzięki środkom zebranym na Patronite, Remigiusz będzie mógł zatrudnić osobę odpowiedzialną za stworzenie takiego wydarzenia. Same pomysły zaproponowane przez YouTubera spotkały się z pozytywnym odzewem, m.in. Krzysztofa Gonciarza:YouTubera obecnie wspiera 29 patronów, którzy przekazują łącznie 720 złotych miesięcznie. Jesteśmy pewni, że ta kwota będzie w ciągu najbliższych godzin rosnąć. Film Remigiusza możecie obejrzeć poniżej:
Co uważacie o pomysłach Rocka? Piszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.