Ogromny przyrost subskrypcji Rocka po sukcesie serii

Ogromny przyrost subskrypcji Rocka po sukcesie serii "Rock Obraża"!

Bez wątpienia seria Rock obraża youtuberów to obecnie temat numer jeden na polskim YouTube. Wyszła przy tym także kwestia tzw. commentary videos i wpływu swoistej "Incepcji" z ostatnich filmów na popularność materiału samego Rocka.
Dziś na kanale Remigiusza Maciaszka pojawił się vlog, za pośrednictwem którego Rock chciał podzielić się swoją opinią na temat aktualnych wydarzeń. Film powstał jednak przede wszystkim, by powitać wszystkich nowych widzów, opowiedzieć im czym się dokładnie zajmuje i czego mogą spodziewać się w przyszłości. Wszystko to ze względu na fakt, że w przeciągu ostatniego czasu na jego konto przybyło ponad 100 tysięcy nowych subskrybentów, co jest liczbą, która naprawdę robi ogromne wrażenie.Wiele mówiło się, że przez ostatnie filmy typu "reakcje na reakcje" początkowy film Rocka jak i on sam znacznie ucierpi, że będzie mieć przez to dużo mniej wyświetleń. Paradoksalnie stało się jednak inaczej. Wiele osób zachęconych zarówno samym filmem Remigiusza Maciaszka, jak i powstałymi później odpowiedziami, zainteresowała się także innymi, niezwiązanymi z serią, tworzonymi przez Rocka materiałami. W filmie Rock zwraca uwagę także na fakt, że przy okazji ostatniego oglądania reakcji na reakcje doszło między twórcami do bardzo ciekawej dyskusji i chociaż nie jest to to, co chciałby oglądać na co dzień na polskim YouTube to uważa, że jest to nadal niezwykle cenne na swój sposób. Przy okazji zapowiedział kolejne materiały z serii, które będą się pojawiać obok standardowego kontentu związanego głównie z grami video.

Oczywiście Rockowi życzymy jak największej liczby nowych widzów i podobnie jak inni my również czekamy na jego kolejne materiały. A co wy sądzicie na ten temat? Dajcie znać w komentarzach.

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.