Rock przeprowadził

Rock przeprowadził "Overwatch Hajsowników"!

"Overwatch Hajsowników" to jedna z najbardziej lubianych serii na kanale Gimpera. Rzadko zdarza się, że prowadzącym zostaje ktoś inny niż Tomasz. Zmieniło się to miesiąc temu, odkąd odcinki prowadzą różni YouTuberzy. Byli to kolejno: Yachu, Mandzio oraz Radosław Kotarski. Dziś natomiast premierę miał overwatch, który przeprowadzony został przez... Remigiusza Maciaszka!


Seria zastępstw popularnej serii ruszyła miesiąc temu. Pierwsze z nich przeprowadził Yachu, dalej Radosław Kotarski, a kolejny Mandzio. Odcinki cieszyły się wielkim zainteresowaniem oraz okazały się interesującym urozmaiceniem "Overwatch'a Hajsowników".

Dzisiejszy odcinek przeprowadził Rock, który sądząc po komentarzach spod ostatnich zastępstw, był zaraz obok Xayoo najbardziej wyczekiwanym prowadzącym odcinka. Najnowszy materiał został przeprowadzony w stylu, który możemy kojarzyć z serii "Rock obraża", zatem film ten powinien spodziewać się zarówno fanom "Overwatcha" jak i wielbicielom serii Remigiusza sprzed 2 lat. 

Co sądzicie o najnowszym zastępstwie na kanale Gimpera? Piszcie w komentarzach!


 

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.