Rock pokazuje

Rock pokazuje "Lekko Nie Będzie" od środka

Przy okazji wczorajszej premiery nowego odcinka Lekko Nie Będzie, Remigiusz "Rock" Maciaszek pokazał nam kulisy swojego wystąpienia. Możemy też zobaczyć backstage programu i poznać proces powstawania serii prowadzonej przez Tomasza Działowego.


W najnowszym materiale Rocka widzimy wszystkie pomieszczenia, których zazwyczaj oglądający Lekko Nie Będzie nie mają okazji ujrzeć. Gimper pokazuje studio nagraniowe w pełnej krasie, pomieszczenie reżyserskie z panelami sterowania, pokój do wykonywania makijażu i wiele innych smaczków. Co ciekawe, w filmie przedstawiony jest także przebieg nagrań na żywo.Poza tym Rock wypytał Tomka o kilka szczegółów dotyczących formatu, np. o długość surowego odcinka lub potencjalnych przyszłych gości. Panowie wymienili się również spostrzeżeniami na temat aktualnej kondycji sceny YouTubowej. Rock uważa, że znakomita oglądalność Lekko Nie Będzie oraz Mniej Więcej to bardzo dobry symptom, w opozycji do wszechobecnych patostreamerów.

Gimper zdradził, że wielu widzów było podekscytowanych na wieść o pojawieniu się Rocka w programie. I jak sam zainteresowany potwierdza – Lekko Nie Było! Premierowy epizod z udziałem Remigiusza Maciaszka możecie obejrzeć poniżej: