Remigiusz Maciaszek zamierza powrócić z serią

Remigiusz Maciaszek zamierza powrócić z serią "Rock obraża YouTuberów"

Seria "Rock obraża YouTuberów" pojawiła się na YouTube dwa lata temu. Bardzo spodobała się widzom, którzy doceniali Rocka za wytykanie celnych uwag omawianym twórcom. Seria zdobyła również bardzo wiele wyświetleń i łapek w górę. Nikt nie spodziewał się, że tak szybko się skończy.


Gdy po kilku odcinkach serii "Rock obraża..." twórca podjął decyzję o jej zakończeniu, wielu widzów nie mogło się z tym pogodzić. Prosili oni Remigiusza, by wrócił do oceniania innych twórców. Trzeba przyznać, że uwagi, jakie pojawiały się w filmach Rocka były nie tylko zabawne, lecz nierzadko również bardzo celne. Bohaterami tej serii byli między innymi: Stuu, Blowek czy Marcin Dubiel. Każdy odcinek serii przekroczył milion wyświetleń, a łącznie obejrzało ją prawie 13,4 miliona widzów! Tak duża ilość wyświetleń i ogromna liczba łapek w górę sprawiła, że decyzja o zakończeniu serii wydała się nierozsądna. Wielu widzów prosiło Rocka, by wrócił jeszcze do tego formatu. Okazuje się, że już niedługo "Rock obraża YouTuberów" wróci na YouTube! Informacją tą Remigiusz podzielił się z widzami w filmie "Hodowla YouTuberów, czyli Stuu Burton z nowym projektem". Zażartował również, że to właśnie między innymi Stuu i jego przedsięwzięcie ma być źródłem materiałów, które będzie oceniał na filmach.



Pierwsza opinia Rocka na temat twórców biorących udział w tym projekcie była dość ostra - "Zbiorowisko lasek i pseudofacetów, robiących maślane oczy do fotek". Twórca przyznał później, że to stwierdzenie bez zagłębienia się w temat jest "niedobre i powierzchowne". Jednak tak odważne słowa w kierunku projektu Stuu mogą świadczyć, że najnowsze odcinki "Rock obraża YouTuberów" znów będą pełne wytykania błędów i zaczepek w kierunku twórców. Biorąc pod uwagę opinie innych YouTuberów, którzy oceniają polską scenę, w filmach Rocka prawdopodobnie będzie można zobaczyć jeszcze między innymi: Dominika Łupickiego, Lorda Kruszwila i Kamerzystę czy Ekipę Friza. Widzowie są zapewne ciekawi, czym tym razem Rock zaskoczy oraz, czy formuła serii ulegnie zmianie. O tym prawdopodobnie przekonamy się już niedługo, zatem osoby, które żałowały, że poprzednia seria tak szybko się skończyła, mogą zatem czekać z niecierpliwością, na moment, gdy na kanale Remigiusza Maciaszka pojawi się odcinek drugiej edycji "Rock obraża YouTuberów". Z pewnością będziemy o tym informować na naszej stronie!

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl