Rock i Rojo ze wspólnym podcastem!

Rock i Rojo ze wspólnym podcastem!

Rock i Rojo to nierozerwalny duet. Od wielu lat ich wspólne materiały cieszą się sporą popularnością na YouTube. Fani obu twórców zapewne uradują się na wieść o ich nowym projekcie.


Jak poinformował Patryk Rojewski na swoim Instagramie, już pod koniec przyszłego tygodnia odbędzie się premiera pierwszego podcastu tworzonego wraz z Remigiuszem Maciaszkiem.

  
Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Patryk Rojewski (@rojsonofficial)


Materiały z nowej serii mają ukazywać się w każdy piątek. Tematy rozmów będą przeróżne - możemy się spodziewać dyskusji o grach, przyjaźni czy sprawach społecznych. Według Patryka, miłośnicy duetu będą wniebowzięci:
Od przyszłego piątku rozpoczynamy z Rockiem stały, cotygodniowy cykl podcastów. Miłośnicy naszych rozmów będą wniebowzięci. Branża, ludologia, gry, czyli to, co w duecie cenicie najbardziej. Wiedza, analiza, przyjaźń, opinia. Zapraszamy!

Każdy odcinek podcastu publikowany ma być na kanale Remigiusza. Informacja nie jest potwierdzona na 100 procent, ale rozmów znanego duetu przyjdzie nam zapewne także posłuchać za pośrednictwem przeróżnych platform streamingowych.Warto też wspomnieć, że Rock od pewnego czasu regularnie prowadzi podcast także z Borysem, który to cykl także cieszy się zainteresowaniem szerokiej grupy odbiorców.

Czekacie na rozmowy Rocka i Roja? Piszcie!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.