Robert Makłowicz otworzył kanał na YouTube

Robert Makłowicz otworzył kanał na YouTube

Robert Makłowicz to kolejna telewizyjna gwiazda, która zapragnęła spróbować swoich sił w sieci. Co ciekawe, kucharz nie planuje skupiać się w swojej twórczości wyłącznie na gotowaniu. Filmy publikowane na YouTube mają dotyczyć także podróży, książek czy historii.


Tytułowej osobistości raczej nikomu nie trzeba przedstawiać - a przede wszystkim użytkownikom internetu, dzięki którym Robert Makłowicz już od dawna obecny jest w sieci dzięki tysiącom przeróbek i memów. Mężczyzna otworzył właśnie autorski kanał na YouTube.

Osoby myślące, że otrzymają mnóstwo przepisów na przeróżne potrawy mogą się nieco zdziwić. Robert Makłowicz - owszem - planuje nagrywać filmy o tematyce kulinarnej, lecz nie tylko. Materiały będą różnorodne i dotyczyć chociażby historii, literatury czy podróży, z których przecież Makłowicz też jest znany.Co więcej, decyzja o założeniu kanału jest prywatna, a nie narzucona przez jakąś markę. Jak twierdzi telewizyjna gwiazda - "zależy mi tylko na kontakcie z ludźmi, którzy chcą mnie oglądać". Niewykluczone oczywiście, że w przyszłości Robert nawiąże z kimś współpracę. Jest to chyba już oczywista kolej rzeczy. 

Może jednak zdziwić fakt, że publicysta planuje wrzucać minimum jeden film dziennie (na razie mu się to udaje). Jest to spowodowane nadmiarem wolnego czasu i "przymusowym" pobytem w domu". Życzymy oczywiście powodzenia w realizowaniu postanowienia!

 

Co sądzicie o wejściu Roberta Makłowicza w "świat internetu"? Dajcie znać w komentarzach!


 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.