RMF FM pomyliło Kolegę Ignacego z...

RMF FM pomyliło Kolegę Ignacego z...

Nie tak dawno pisaliśmy o tym, że YouTuberzy wystąpili w Familiadzie. Ich udział odbił się echem także w innych mediach, chociażby na stronach rozgłośni radiowych. Na jednej z nich doszło do całkiem zabawnego incydentu. Pomylono Kolegę Ignacego, uczestnika programu, z innym Ignacym, znanym w sieci z produkcji video. Domyślacie się, o kim mowa?


Prócz Kolegi Ignacego w programie wzięli udział także inni internetowi twórcy, tacy jak: Gimper, Cyber Marian, Naruciak oraz Poszukiwacz. Na stronie RMF FM, w poświęconym temu wydarzeniu artykule, Kolega Ignacy został przedstawiony jako... Ajgor Ignacy - inny znany YouTuber. Do sprawy twórca podszedł z ogromnym dystansem i jedyne co zrobił, to podlinkował artykuł na swoim fanpage'u i skwitował go krótkim, humorystycznym zdaniem.Swoją drogą na kanale Kolegi Ignacego pojawił się specjalny film, poświęcony jego udziałowi w teleturnieju. Można z niego dowiedzieć się kilku ciekawostek na tematu programu - chociażby zobaczyć, jak wygląda mityczny kącik muzyczny, wokół którego krąży wiele legend i opowieści.Specjalny odcinek z udziałem YouTuberów zostanie wyemitowany drugiego dnia świąt, tj. 26 grudnia o godzinie 14:00. Z pewnością ze względu na takich uczestników będzie cieszyć się dużą oglądalnością także wśród ludzi, którzy na co dzień śledzą twórców głównie w sieci. Nie możemy doczekać się emisji programu!

 

KLIKNIJ TUTAJ ABY DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O TYM ODCINKU FAMILIADY!


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.