Red Lipstick Monster na spotkaniu z Jeffree Starem w Nowym Yorku!

Red Lipstick Monster na spotkaniu z Jeffree Starem w Nowym Yorku!

Wszyscy Ci, którzy na bieżąco obserwują social media Red Lipstick Monster wiedzą już na pewno, że YouTuberka kilka dni temu brała udział w wyjątkowych warsztatach makijażowych w Nowym Yorku. Wydarzenie było naprawdę specjalne, a wszystko za sprawą Jeffree Stara, który był główną gwiazdą tego eventu!


Osoby, które interesują się amerykańskimi kanałami beauty na pewno dobrze znają barwną postać Jeffree Stara. Artysta działa na YouTubie już od kilku lat, a jego kanał obserwuje ponad 10 milionów osób. Twórca posiada także własną markę kosmetyków cieszących się popularnością na całym świecie. W Nowym Yorku Jeffree pojawił się za sprawą warsztatów makijażowych prowadzonych przez Lipsticknick'a - równie znaną postać w świecie beauty.
Na nowojorskich warsztatach pojawiła się sama Ewa, która nie mogła przegapić tak wyjątkowej okazji. Całe wydarzenie zostało oczywiście udokumentowane w jej najnowszym vlogu, który właśnie dzisiaj pojawił się na jej kanale. YouTuberka postanowiła pokazać w swojej relacji także samo miasto i zabrała ze sobą kamerę w najciekawsze miejsca. Następnie Ewa zdała swoim widzom szczegółową relacje z eventu oraz oczywiście wspomniała także o wyjątkowym spotkaniu z samymi artystami. Jeśli chcecie sprawdzić, jak wyglądała jej przygoda, to koniecznie obejrzyjcie poniższego vloga!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.