Rihanna wściekła na reklamę na Snapchacie. Krytykuje go na Instagramie

Rihanna wściekła na reklamę na Snapchacie. Krytykuje go na Instagramie

Snapchat ostatnimi czasy nie ma lekko, ale trochę sam się o to prosi. Nie tak dawno jeden tweet spowodował spadek jego wartości o 1.5 miliarda dolarów, a teraz Rihanna na konkurencyjnym Instagramie mocno skrytykowała żółtą platformę. 


Rihanna napisała wiele gorzkich słów o Snapchacie tuż po tym, gdy zobaczyła, co na nim się pojawiło. W popularnej "grze" dostępnej na Snapchacie Would You Rather? zamieszczona była plansza, na której pojawiła się Rihanna oraz jej były partner Chris Brown. Użytkownicy stanęli przed wyborem: czy woleliby spoliczkować Rihannę czy uderzyć Chrisa Browna. A przecież każdy ma w pamięci sytuację sprzed wielu lat, kiedy to Chris dopuszczał się przemocy fizycznej na Rihannie.Oburzona piosenkarka wykorzystała konkurencyjne Instagram Stories do wyrażenia swoich myśli:
Pewnie już wiesz Snapchacie, że nie jesteś moją ulubioną aplikacją. Chciałabym nazwać to ignorancją, ale wiem, że nie jesteś tak głupi! Wydaliście pieniądze, by stworzyć coś, co celowo przyniesie wstyd ofiarom przemocy domowej i robicie sobie z nich żarty! Nie chodzi tutaj o moje osobiste uczucia, bo nie mam ich wiele, ale o kobiety, dzieci i mężczyzn, którzy byli lub są ofiarami przemocy domowej. Zwiodłeś nas! Wstydź się.

Stanowisko Snapchata w tej sprawie jest takie, że to jest obrzydliwe i nigdy nie powinno pojawić się w serwisie. Snapchatowi jest przykro, że dopuścił się takiego błędu. Sprawa jest w toku wyjaśniania, jak do tego doszło, by nigdy więcej się to już nie powtórzyło.

Snapchat zatrudnił już specjalistkę od marketingu z Apple, która ma mieć nadzór nad celebrytami znajdującymi się na Snapchacie. Ponadto Snapchat twierdzi, że Would You Rather? nie było zrzeszone z platformą, a sama aplikacja wspiera National Network to End Domestic Violence, czyli organizację działającą przeciwko przemocy domowej.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.