Rick and Morty zniknie z Netflixa!

Rick and Morty zniknie z Netflixa!

Netflix jest trochę jak Patryk Vega - przede wszystkim liczy się ilość. Mimo wszystko w serwisie na jakość także można się natknąć, i to całkiem często. Jednak już niedługo będzie to trudniejsze przez brak jednego z najlepszych seriali animowanych.


Seriale takie jak Rick i Morty czy BoJack Horseman zmieniają nieco świadomość Polaków na temat seriali animowanych. To dzięki nim przestają oni myśleć o tego typu produkcjach jako o "bajeczkach dla dzieci". Dlatego utrata licencji do tego serialu przez Netflix będzie bardzo bolesna.Jeśli nie mieliście jeszcze okazji zobaczyć serialu Rick i Morty to radzimy się pospieszyć, gdyż serial, liczący trzy sezony, będzie dostępny na Netflixie tylko do 10 października, czyli już tylko kilka dni.

Nie wiadomo, czy serial wróci do Netflixa. Pewnikiem jednak jest to, że będzie to ogromna strata dla serwisu, a także jego użytkowników, którzy pokochali perypetie Ricka i jego wnuka.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.