Reżyser Życia:

Reżyser Życia: "Wardęga, widzimy się w sądzie"

Konflikt pomiędzy Reżyserem Życia, a Sylwestrem Wardęgą, trwa już kilka tygodni. Cała sprawa ma swoje początki jeszcze w filmie Gargamela o Danielu, który został skomentowany oraz rozwinięty przez Wardęgę. Tymczasem Reżyser Życia mówi, że zamierza pozwać Sylwestra. 


Blisko 18-minutowy materiał o Reżyserze Życia pojawił się na kanale WATAHA od Sylwestra 21 listopada 2020 roku. Po publikacji Sylwestra, Reżyser Życia nagrał wyczekiwany film z wyjaśnieniami, który do sieci trafił w grudniu, jednak jeszcze przed świętami zniknął z serwisu.W międzyczasie na YouTube miało miejsce kilka transmisji Wardęgi, który komentował dalsze reakcje Daniela. Na jednej z nich doszło nawet do rozmowy telefonicznej YouTuberów, którzy dyskutowali m.in. na temat potencjalnej walki na FAME MMA. Dziś jednak doszło do spotkania - jak mówią twórcy przypadkowego - w cztery oczy. Tuż przed relacją z niego, Reżyser Życia na swoim Instagramie napisał: "Wardęga, widzimy się w sądzie. Szykuj pieniądze na odszkodowanie".Relacja pojawiła się także na nowym instagramie Wardęgi, na którym mogliśmy ujrzeć Reżysera Życia. Sylwester mówi:
Tak poważnie to przypadkowo Daniela spotkałem, podobno mnie pozywa, ale ja się nie gniewam. Będzie co będzie.

Dalej YouTuber tłumaczy widzom:
Daniela spotkałem przypadkowo, wychodziłem z biura [...] Zapytałem czy będzie pozywał mnie i Gargamela. Powiedział, że tak. No i ma do tego prawo, ja tam nie mam zamiaru gniewać się o jakieś pozwy, bo jeżeli on uważa, że jakoś tam przekłamaliśmy w materiałach, to niech to robi [...]. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia. Dla mnie to nawet lepiej, bo będę mógł nagrać o tym odcinek.

Pełne nagranie możecie obejrzeć poniżej: 

Co sądzicie o sprawie pomiędzy YouTuberami? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.