Reżyser Życia zorganizował koncert dla niewidomego Igora - YouTubera z talentem

Reżyser Życia zorganizował koncert dla niewidomego Igora - YouTubera z talentem

Igor - twórca kanału Igi YT, jest niewidomym chłopakiem z olbrzymim talentem. Mimo wielu trudów związanych z brakiem widzenia, jest niesamowity w graniu na pianinie i keyboardzie. Twórca kanału Reżyser Życia wraz z pomocą kilku osób, w niesamowity sposób spełnił teraz jedno z marzeń 13-latka. 


Igor podbił serca internautów już wiele miesięcy temu. Zasłynął m.in. publikacją autorskiego wykonania utworu Young Multiego pt. "Skrrrt", który do tej pory został odtworzony już blisko pół miliona razy, zbierając przy tym prawie same pozytywne oceny. Raper skomentował jego publikację pisząc: "Woah, nie mam słów. Pięknie. Wysłałem ten film producentowi tego podkładu, który robi bity dla topowych raperów z USA i też jest pod wrażeniem. Pozdrawiam i życzę Tobie sukcesów!!!"Sukcesy, o których mówił Multi, przyszły błyskawicznie, a Igor zyskał rzeszę fanów czekających na jego nowe filmy. Wszystkie z nich cieszyły się większą lub mniejszą popularnością, ale nie podlega dyskusji fakt, że były po prostu bardzo dobrze wykonane.

Jakiś czas temu, Reżyser Życia - YouTuber znany z niecodziennych i często chwytających za serce projektów, zrealizował film z Igorem w roli głównej. Dziś mogliśmy oglądać jego premierę i trudno opisać słowami to, co w nim zobaczyliśmy. Twórca wraz z Mastercard w ramach akcji "Bezcenne Niespodzianki Podaj Dalej", zorganizował prawdziwy koncert Igora. Wydarzenie odbyło się w miejscu nie byle jakim, bo w Łazienkach Królewskich w Warszawie. Na koncercie pojawiły się setki osób, które wysłuchały twórczości młodego chłopaka oraz nagrodziły go głośnymi oklaskami. Do wykonania Igora podczas jednego z utworów dołączyła Magda Bereda, która w jego akompaniamencie zaśpiewała piosenkę. Zobaczcie to sami:Ten wspaniały koncert nie był jedyną niespodzianką Reżysera Życia dla Igora. YouTuber postanowił bowiem obdarować go także sprzętem do nagrywania filmów, tak by chłopiec mógł dalej i jeszcze lepiej rozwijać się na YouTube. Igor postanowił skomentować wszystko, pisząc w komentarzu pod filmem:

Ale to było MEEEGA. Najlepszy dzień w moim życiu. Chociaż miałem bardzo mocnego stresa przed tym ile było osób i co się tam działo, ale dziękuję wszystkim którzy tam przyszli i Danielowi i innym którzy to zorganizowali.

Reżyser Życia także postanowił wszystkim serdecznie podziękować, pisząc przy tym, że nie spodziewał się takiego tłumu, który aż nie pomieścił się w ogromnej sali balowej. Z tego powodu YouTuber wyszedł z pomysłem zorganizowana jeszcze jednego koncertu Igora, lecz tym razem w grudniu i oczywiście w jeszcze większym pomieszczeniu. Trzymamy kciuki za realizację tego projektu oraz gratulujemy Danielowi spełnienia marzenia Igora i uczynienia tego dnia jego najlepszym!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.