Reżyser Życia z kolejnym ważnym filmem. W rolach głównych Wersow i Roxie Węgiel

Reżyser Życia z kolejnym ważnym filmem. W rolach głównych Wersow i Roxie Węgiel

Na kanale "Reżyser Życia" pojawił się kolejny ważny film. Jego tematem przewodnim jest nastoletnia depresja, na którą cierpi coraz więcej młodych osób. W rolach głównych wystąpili Roxie Węgiel, Wersow oraz Anna Dereszowska.


Daniel Rusin na swoim kanale regularnie porusza tematy tabu. Jednym z nich niewątpliwie jest depresja, która zbiera coraz większe żniwo. Tę chorobę cywilizacyjną wiele osób nadal postrzega jednak jako coś wyimaginowanego i praktycznie nieistniejącego. Poniższy materiał być może uświadomi część społeczeństwa.

Opowiedziana przez Reżysera Życia historia jest bardzo prosta. Mamy do czynienia z dwiema córkami - na jednej z nich matka wywiera ogromną presję, by uczyła się całymi dniami, bo inaczej nie dostanie się na medycynę. Koniec końców dziewczyna nie wytrzymuje i popełnia samobójstwo. Całość jest jednak dobrze zagrana i naprawdę klimatyczna.W filmie "Znikające dzieci. Nastoletnia depresja" wystąpiły gościnnie: Roksana Węgiel, Wersow oraz Anna Dereszowska. Zaangażowanie znanych twarzy z pewnością przyczyni się do wzrostu zainteresowania produkcją. Powstała ona z okazji Ogólnopolskiego Dnia Walki z Depresją, który obchodzony jest 23 lutego.

Opis filmu zawiera także link do Forum Przeciw Depresji, gdzie można dowiedzieć się wielu faktów odnośnie depresji i zasięgnąć pomocy. Jeśli podejrzewacie u siebie tę chorobę, to nie zwlekajcie i skorzystajcie z obecnie dostępnych możliwości.

 

Co sądzicie o nowym filmie Reżysera Życia? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.