"Rezigiusz zhackowany" - nowa koszulka od REZI STYLE

Zapowiadana od kilku dni premiera nowego wzoru w sklepie REZI STYLE przypadała na dziś - godzinę 19:00. Rezigiusz poinformował widzów, że z tej okazji na jego kanale pojawi się specjalny materiał. Nikt nie spodziewał się chyba jednak tego, w jak niecodzienny sposób zostanie przedstawiona nowa koszulka!


Cała akcja rozpoczęła się dziś na oficjalnym snapchacie Remigiusza. YouTuber poinformował, że zaplanowany na 19:00 materiał się pojawi, lecz sam ma problemy z dostępem do konta, które najprawdopodobniej zostało zhackowane! Kilka godzin później, Rezigiusz potwierdził, że z kanałem dzieją się dziwne rzeczy, nad którymi nie ma kontroli. Wszyscy, którzy z niecierpliwością wyczekiwali na jego materiał, o 19:00 dowiedzieli się o co tak naprawdę chodzi! Jesteście ciekawi?Tytuł materiału nie był żadnym wyjaśnieniem, a tylko zaskoczył widzów Reziego, który napisał krótko - "REZISTYLE - Zostałem zhackowany!". Jak się okazało, nowe wideo prezentuje "włam" tzw. StickMan'ów, na kanał Remka, które robią na nim co tylko chcą. Totalny chaos, jaki wyrządziły wirtualne postacie, został zauważony przez YouTubera, który szybko zareagował. Po wyjściu stworzeń na świat realny, twórca został przez nie obezwładniony. Po chwili obudził się w zniszczonym pokoju, mając na sobie nowy wzór koszulki REZI STYLE ze StickMan'ami i napisem "Born to be a gamer" w roli głównej. Zobaczcie sami jak się prezentuje!


Jeśli jesteście zainteresowani jej kupnem, do sklepu przejdziecie klikając tutaj.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.