Rezigiusz zebrał 35 tysięcy złotych dla służby zdrowia!

Rezigiusz zebrał 35 tysięcy złotych dla służby zdrowia!

Ostatnie tygodnie na YouTube to wielkie zaangażowanie wielu twórców w różnego rodzaju pomoc. Dotyczy ona przede wszystkim obecnej sytuacji epidemiologicznej i przeciwdziałaniu skutkom pandemii koronawirusa COVID-19. Na początku tego tygodnia, wielkie wsparcie napłynęło ze strony reZigiusza, jego ekipy Thunder Crew oraz wszystkich widzów kanału. 


W poniedziałek mieliśmy okazję poinformować was o charytatywnej transmisji reZigiusza. Pod nazwą"REZIMY DOBREM Z REZIM!" wystartował wspomniany stream, na którym oprócz Remigiusza, pojawili się członkowie Thunder Crew, a także gość specjalny - Friz. Celem transmisji było zebranie 15 tysięcy złotych na rzecz służby zdrowia w walce z nowym koronawirusem.

Zaangażowanie tysięcy widzów oraz twórców odpowiedzialnych za transmisję spowodowało jednak, że zabrana kwota znacznie przewyższyła cel akcji. Rezigiusz w kilka godzin zebrał bowiem blisko 35 tysięcy złotych! Co istotne, część wpłat nie została jeszcze zaksięgowana wraz z ogłoszeniem wyniku, więc finalna kwota może być jeszcze większa.Przypomnijmy, że cała kwota zostanie przekazana na zainicjowaną przez Ekipę Friza zrzutkę, która wesprze pracowników służby zdrowia w naszym kraju. Brawa dla reZigiusza, wszystkich zaangażowanych w transmisję oraz widzów, którzy postanowili wesprzeć zrzutkę! Jeśli chcecie dołączyć do zbiórki, koniecznie kliknijcie tutaj

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.