Zmiana na podium polskiego YouTube! ReZigiusz wyprzedza Abstrachuje

Zmiana na podium polskiego YouTube! ReZigiusz wyprzedza Abstrachuje

Podczas gdy lider polskiego YouTube'a Sylwester Wardęga  może jeszcze spać spokojnie (choć już niedługo!), to na pozostałych pozycjach robi się coraz bardziej tłoczno. Tym razem w top polskiego YouTube'a pod względem subskrypcji zmiana zaszła na ostatnim stopniu podium. 


W ciągu ostatnich kilkunastu godzin ReZigiusz wyprzedził kanał AbstrachujeTV pod względem ilości subskrypcji, tym samym wskakując na podium polskiego YouTube'a, czego serdecznie mu gratulujemy. Zarówno w przypadku ReZigiusza, jak i AbstrachujeTV kolejnym krokiem milowym jest osiągnięcie liczby 3 milionów subskrypcji, do czego już niewiele im brakuje. Kto przekroczy próg 3 milionów stałych użytkowników szybciej?

Różnica ilości subskrypcji pomiędzy nimi nie jest na razie duża. Poniższy ranking, dostępny na naszej stronie, pozwala jednak przypuszczać, że to ReZigiusz szybciej stanie się trzecim YouTuberem w Polsce, którego obserwuje 3 miliony użytkowników.ReZigiusz z liczbą prawie 40 tysięcy nowych subskrybentów miesięcznie może aktualnie pochwalić się największym miesięcznym przyrostem subskrypcji wśród ścisłej czołówki polskiego YouTube'a. Z ciekawością będziemy obserwować rywalizację ReZigiusza i AbstrachujeTV, gdyż jest to rywalizacja zdrowa i przynosząca wiele porządnych produkcji z obu stron!

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.