Rezigiusz wraca na YouTube. Twórca opowiedział, co działo się przez ostatnie tygodnie

Rezigiusz wraca na YouTube. Twórca opowiedział, co działo się przez ostatnie tygodnie

Już blisko dwa miesiące temu reZigiusz dodał w swoich mediach społecznościowych post, w którym napisał, że życie jego oraz jego bliskich obróciło się do góry nogami. Twórca poinformował wtedy o problemach zdrowotnych swojej dziewczyny - Weroniki. Dziś po wielotygodniowej przerwie, Remigiusz podzielił się filmem, w którym zapowiedział swój powrót na YouTube i wytłumaczył co się stało. 


Przerwa reZigiusza w działalności na YouTube została zapowiedziana wraz z postem, w którym Remek poinformował o problemach zdrowotnych swojej dziewczyny. Widzowie przyjęli ze zrozumieniem decyzję twórcy oraz opublikowali tysiące komentarzy, w których życzyli Weronice powrotu do zdrowia. Od tego momentu reZi kilkukrotnie informował o stopniowej poprawie zdrowia dziewczyny oraz o tym, ile jeszcze potrwa jego przerwa. Dziś doczekaliśmy się pierwszej obszernej relacji twórcy z tego, co właściwie się wydarzyło.

Remigiusz w najnowszym filmie poinformował, że Weronika miała obszerny udar mózgu, w wyniku którego doszło do obrzęku. Ostatecznie potrzebny był skomplikowany zabieg, a na dalszym etapie rehabilitacja, która trwa do dziś. Rezi w materiale dodał, że ze względów prywatnych nie chce mówić wiele więcej, natomiast musiał nagrać tego typu publikację, bowiem chce wrócić z działalnością w serwisie, chociaż wie, że nie będzie ona wyglądała w taki sposób, jak przed zdarzeniem.Oprócz tego, twórca zakomunikował swoim widzom, żeby dbać o swoje zdrowie i regularnie się badać. Rezigiusz powiedział, że obecnie nie wie, jak będzie wyglądała jego dalsza działalność na YouTube z tego względu, że zmieniły się jego priorytety oraz postrzeganie niektórych spraw. Życzymy zdrowia dla Weroniki oraz szybkiego powrotu do pełnej sprawności.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.