Rezigiusz ponownie

Rezigiusz ponownie "rezi dobrem" i startuje z charytatywnym streamem

Rezigiusz to YouTuber, który niewątpliwie słynie z wielu charytatywnych akcji na wielką skalę. Stworzona przez niego inicjatywa "reZimy dobrem" już kilka razy pokazała nam, jak wielką moc ma internet. Dziś twórca ponownie postanowił wesprzeć szczytny cel!


Dzisiejsza akcja nie jest kolejną edycją popularnego "reZimy dobrem", jednak YouTuber spontanicznie postanowił nam o niej przypomnieć, planując na dziś - godzinę 18:00 - transmisję pt. "REZIMY DOBREM Z REZIM!".  Tak też się stało i o wspomnianej godzinie wystartował charytatywny stream, na którym zbierane są środki na rzecz pracowników służby zdrowia, którzy walczą obecnie z nowym koronawirusem. Wszystkie pieniądze, które podczas transmisji trafią do twórcy, zostaną przekazane na zbiórkę zainicjowaną przez Ekipę Friza, do której dołączyło już wielu polskich YouTuberów oraz ich widzów.Na streamie pojawi się wielu gości, głównie członków Thunder Crew. Nie zabraknie wielu atrakcji, a także specjalnie zaproszonych osób! Celem transmisji jest zebranie 10 tysięcy złotych na wspomniany cel. Koniecznie odwiedźcie trwającą właśnie transmisję YouTubera i pamiętajcie o możliwości wsparcia akcji!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.