Rezigiusz spełnił swoje kolejne marzenie - tatuaż na ręce!

Rezigiusz spełnił swoje kolejne marzenie - tatuaż na ręce!

Rezigiusz spełnił już w swoim życiu kilka marzeń. Cały czas przybywają kolejne, a niektóre z nich są raz na jakiś czas realizowane. Tak stało się właśnie dziś, bowiem Remek zrobił sobie wymarzony tatuaż.


O tym, że chce go sobie wykonać informował już kila razy w przeszłości. Remigiusz wspominał, że na pewno zacznie od ręki. Tajemnicą jednak było to, jak tatuaż będzie wyglądał. Dziś, gdy pochwalił się tym faktem na swoich mediach społecznościowych, wszystko stało się jasne. "Dziara" przedstawia współrzędne geograficzne, które zaprezentowane są w dość ciekawy sposób. Zobaczcie sami:

tatuaz-reziego

Wiele osób zaczęło doszukiwać się sensu liczb przedstawionych na tatuażu. Zadanie nie było trudne, bo wystarczyło wpisać współrzędne w Google Maps. Internetowi detektywi szybko odkryli, że miejscem tym jest Vela Luka - chorwacka miejscowość, w której co roku przebywa Remigiusz wraz z rodziną.

mapa-rezigiusz

Tatuaż został wykonany przez Studio Tatuażu SPEAK IN COLOR by Kosa w Wodzisławiu Śląskim. W mieście, z którego pochodzi Remek. Stąd też napisał, że "jak się dziarać, to tylko u swoich".

dziaranie

tatuaz-rezigiusz

Ostatnim YouTuberem, który postanowił zrobić sobie pierwszy tatuaż, był DeeJayPallaside. Jego materiał z dziarania obejrzycie poniżej. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda taki zabieg, koniecznie to zobaczcie:


Gratulujemy Remigiuszowi odwagi i pomysłu na tatuaż! A Wam, jak się podoba dzieło na ręce Remka?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.