ReZigiusz ściął się na łyso?

ReZigiusz ściął się na łyso?

Kilka godzin temu na Instagramie ReZiego pojawiło się bardzo ciekawe zdjęcie, na którym Remek pochwalił się wizytą u fryzjera. Zaniepokoił nas jednak fakt, że na fotografii widać, jak YouTuber pozbywa się swoich włosów. Czy Remigiusz naprawdę ściął się na łyso? 


Dzisiaj na kanale Remka pojawił się film, w którym YouTuber jest łysy. Przyczyną całego zamieszania był przegrany zakład, który powstał podczas imprezy, jednak dla YouTubera był on tak głupi, że wolał nie wspominać o jego szczegółach. ReZi sam przyznał, że nie żałuje swojej decyzji i nie wstydzi się swojego nowego wyglądu. Czy według Was Remek lepiej wyglądał w dłuższych włosach, a może wolicie go w nowym wydaniu?

Część widzów Remigiusza uznała, że cała akcja to żart z okazji jutrzejszego święta Prima Aprilis. Sądzicie, że YouTuber wkręca nas wszystkich czy uważacie, że faktycznie zgolił swoje włosy?Nie chcecie widzieć co zrobiłem.. wbijajcie o 18 na kanał!


Post udostępniony przez Remigiusz Wierzgoń - reZi (@rezigiusz)


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.