Pierwszy vlog z Rajdu Dakar na kanale Rezigiusza!

Pierwszy vlog z Rajdu Dakar na kanale Rezigiusza!

Na pewno każdy z Was słyszał już o wyprawie Rezigiusza na Rajd Dakar. My również wspomnieliśmy o tym w naszym artykule. Dzisiaj na jego kanale pojawił się pierwszy film, w którym Remek pokazał nam swoją 22 godzinną podróż do Boliwii, gdzie zaczynał się Dakar oraz jego pierwszy dzień w Ameryce Południowej.


Całą swoją przygodę Remigiusz rozpoczął na lotnisku w Warszawie, skąd udał się do Frankfurtu, poźniej do Bogoty(Kolumbia), a stamtąd do La Paz w Boliwii. Tam zabrał nas na wieczorne zwiedzanie miasta i opowiedział nam trochę o tamtejszej kulturze. Następnego dnia rano spotkał się z  Rafałem Sonikiem, który uczestniczył w rajdzie i dołączył do wspierającej go ekipy, z którą przejechał tego samego dnia blisko 850 kilometrów. Swój pierwszy dzień podróży zakończył w San Vicente. Oprócz tego Remik nie zapomniał pokazać nam jak wygląda codzienne życie mieszkańców Boliwii,   a na dodatek mamy okazje do obejrzenia cudownych ujęć wykonanych przy pomocy drona.

Rezigiusz montował materiał aż przez 4,5 godziny, ale efekt jest świetny. Czekamy na jego kolejną relacje z Rajdu Dakar!

Jeśli chcecie zobaczyć więcej niepublikowanych zdjęć z wycieczki Reziego, to klikajcie tutaj.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.