Kolejny YouTuber powraca do Minecrafta - teraz przyszedł czas na Rezigiusza!

Kolejny YouTuber powraca do Minecrafta - teraz przyszedł czas na Rezigiusza!

Widzowie Remka już na pewno wiedzą, że dzisiaj na jego kanale pojawił się odcinek z gry, o którą wszyscy błagali YouTubera już jakiś czas. Chodzi oczywiście o Minecraft, który kojarzony jest z początkiem kariery ReZiego na polskim YouTubie. Zarówno młodsi fani, jak i ci starsi, od dawna prosili o powrót do serii, która była jedną z najpopularniejszych na jego kanale.


Po ponad dwóch latach Remek powrócił do kwadratowego świata i już na wstępie powiedział nam, że do niedawna nie brał pomysłu z ponownym nagrywaniem tej gry na poważnie, lecz przez prośby jego widzów postanowił to zrobić. Seria ma na celu przypomnieć nam, jakie materiały pojawiały się na kanale ReZiego 8 lat temu. YouTuber liczy się również z tym, że nie każdemu będą podobały się odcinki z Minecrafta, jednak patrząc na komentarze można odnieść wrażenie, że widzowie są wręcz zachwyceni!
Rezi! Trzymaj tak! Prosimy, więcej odcinków!

Niby nie lubię Minecrafta ale u Remika trzeba :P

Moje marzenie się spełniło!W ostatnim czasie na polskim YouTubie coraz częściej możemy zauważyć, że Minecraft wraca na kanały największych twórców, takich jak Stuu czy Blowek, którzy grają na swoich streamach. Live z gry trwa również teraz u ReZiego, więc jeśli macie teraz wolną chwilę, to serdecznie na niego zapraszamy!

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.