Rezigiusz pokazał dom Thunder i wystartował z daily vlogami

Rezigiusz pokazał dom Thunder i wystartował z daily vlogami

Wiele widzów reZigiusza może mieć powody do zadowolenia. Wszystko dlatego, że YouTuber ogłosił powrót daily vlogów na swój główny kanał. Oprócz tego, Remigiusz zaprezentował nowy dom Thunder, w którym nagrywane będą liczne materiały wideo.


Thunder Crew od reZigiusza i spółki istnieje na YouTube już trzy lata. Teraz, twórca postanowił wnieść wspólne produkcje na jeszcze wyższy poziom.

Remigiusz i jego przyjaciele pokazali nowy dom, w którym będą nagrywane materiały na główny kanał YouTubera, a także pojedyncze filmy na kanały poszczególnych członków Thunder Crew - Szumiego, Marka Wita, Glenca oraz Tofiki. Twórca zaznaczył przy tym, że wraz ze swoją ekipą nie będzie na co dzień mieszkał w nowym budynku, który jest swego rodzaju siedzibą dla wspomnianych YouTuberów.Wczorajsze ogłoszenie Remigiusza z pewnością jest jednym z ważniejszych wydarzeń w historii kanału YouTubera i zupełnie nowym etapem, który otwiera wiele możliwości - zarówno dla niego samego, jak i dla wszystkich członków Thunder.

Z tego zadowoleni są także widzowie, którzy w komentarzach piszą m.in.:


Fajnie że wracacie z taką energią. Widać też po Remku że też powoli wraca ten uśmiechnięty człowiek. Zdrowia dla całej ekipy


Jazda z tym projektem, niech 3 rok Thundera rozpocznie się z przytupem


Jestem fanką od wielu lat ale to że Daily wraca to najlepsze od dawna


Daily u reziego to coś czego potrzebowałam na zimowe wieczory przy gorącej czekoladzie

W najbliższym czasie możemy spodziewać się licznych publikacji z domu Thunder, który doczeka się jeszcze wielu zmian wizualnych. Daily vlogi na kanale reZigiusza będą pojawiały się codziennie o godzinie 17:00.

 

Będziecie oglądali daily od Remka i jego przyjaciół? Piszcie!Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.