Rezigiusz podzielił się swoim debiutanckim singlem

Rezigiusz podzielił się swoim debiutanckim singlem

Rezigiusz, czyli jeden z topowych twórców polskiego YouTube, kilkukrotnie próbował swoich sił w muzyce. Prawdopodobnie najodważniejszą jego próbą była "#Brzydka16Challenge", czyli odpowiedź niedoświadczonych na "#Hot16Challenge" z 2020 roku. To jednak dopiero teraz, reZi podzielił się pierwszym utworem wykonanym w pełni na poważnie.


"Jeden Ruch" to pierwszy pełnoprawny singiel reZiego, który został stworzony jako pierwszy krok YouTubera w twórczość muzyczną. Kawałek opowiada o samym reZim oraz jego emocjach, które aktualnie mu towarzyszą. Przypomnijmy przy tym, że ostatnie miesiące dla Remigiusza oraz jego bliskich były naprawdę wymagające, co związane było z wydarzeniem, które dotknęło jego dziewczynę.

O szczegółach powstania debiutanckiego singla reZigiusz poinformował kilka dni temu publikując vlog pt. "Nagrałem swoją pierwszą nutę na poważnie". YouTuber podzielił się wtedy materiałem, który prezentował proces powstawania nowego utworu oraz teledysku.Utwór "Jeden Ruch" wraz z klipem pojawił się dziś o godzinie 14:00 na kanale reZigiusza. Oprócz tego, nowy singiel Remka zawitał na popularne platformy streamingowe, w tym Spotify, Tidal czy Apple Music.

Debiutancki singiel reZiego wraz z teledyskiem możecie przesłuchać i obejrzeć poniżej: 

Jak oceniacie pierwszy poważny singiel od reZigiusza? Piszcie!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.