Rezigiusz otworzył nowy kanał na YouTube

Rezigiusz otworzył nowy kanał na YouTube

Na głównym kanale reZigiusza przez ostatni miesiąc pojawiły się tylko dwa materiały. YouTuber uspokaja jednak, że spadek regularności publikacji spowodowany jest pracami nad większymi projektami, a widzowie już teraz mogą mieć powody do zadowolenia. Twórca otworzył bowiem nowy kanał, na który trafią nieco luźniejsze materiały i które zrekompensują oczekiwanie na nowości z głównego kanału Remka. 


Ostatnie miesiące na YouTube są dla reZigiusza zdecydowanie udane. Choć twórca nieco zwolnił z regularnością publikacji nowych filmów, wraz ze swoją ekipą Thunder Crew tworzy ciekawy content, który doceniają widzowie. Statystyki mówią same za siebie, bo średnia wyświetleń ostatnich pięciu materiałów Remigiusza wynosi ponad 1,1 mln odsłon na materiał. Bardziej zaawansowane projekty oznaczają jednak więcej czasu potrzebnego na produkcję, co wpływa na mniejszą liczbę nowych filmów. Remigiusz nie pozostawia jednak widzów z niczym i między innymi z tego powodu otworzył właśnie nowy kanał.Nowy kanał nosi nazwę "reZigiusz Reakcje" i jak sama nazwa wskazuje, pojawią się na nim reakcje Thunder Crew na różnego rodzaju materiały zamieszczone w sieci. O pomyśle dotyczącym nowego contentu na odrębnym kanale Remigiusz opowiedział nieco więcej na swoim Instagram Story oraz na wyżej zamieszczonym materiale. Na pierwszy film z reakcjami musimy jednak jeszcze chwilę poczekać, ale YouTuber zapewnia, że ten pojawi się już wkrótce.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.