Rezigiusz tworzy nowe studio i kończy z systematycznością

Rezigiusz tworzy nowe studio i kończy z systematycznością

Regularność i systematyczność na YouTube jest bardzo ważna, często wręcz kluczowa dla rozwoju danego kanału, ale jednocześnie niezwykle trudna do utrzymania. Przekonał się o tym Rezigiusz, który szczerze opowiedział o swoim problemie w najnowszym filmie.


Od kilku miesięcy na jego głównym kanale regularnie pojawiają się średnio trzy filmy w tygodniu, co wymaga od niego bardzo dużego poświęcenia. Nie narzeka on na to, jednak w obliczu budowy domu jego uwaga musi być podzielona między prowadzenie dwóch kanałów na YouTube i pilnowanie powstającego domu. Twórca stwierdził, że nie chce, żeby przez to ucierpiała jakość filmów na głównym kanale, więc na czas budowy musi trochę zwolnić tempo.


Na pocieszenie Remek obiecuje, że kanał gamingowy nie ucierpi w żaden sposób i na nim materiały będą pojawiać się regularnie. Dodatkowo jeśli fani wyrażą taką chęć, nagra on odcinek, w którym opowie o budowie jego nowego domu i studia.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.