Jak ReZigiusz i Multi opanowali Nowy Jork?

Jak ReZigiusz i Multi opanowali Nowy Jork?

Jeśli zapytacie kogoś, jakie są jego marzenia, to wśród nich najprawdopodobniej znajdzie się podróżowanie. Kto nie marzy o tym, żeby zwiedzić świat? Chyba każdy, a na pewno większość marzy o tym aby zobaczyć Nowy Jork, jedną z największych aglomeracji na świecie.


To właśnie do Nowego Jorku zabrani zostali laureaci konkursu "Sprocket w Wielkim Mieście" marki HP, który odbył się w grudniu 2017 roku. Zadaniem dla konkursowiczów było przygotowanie jednej strony z dziennika podróży obrazującej ich wyjątkowy dzień.

Spośród tysięcy zgłoszeń ReZigiusz, Multi i GlamPaula wybrali 6 laureatów, którzy udali się z nimi w niezwykłą podróż do Nowego Jorku. Na miejscu na uczestników wyprawy czekała niespodzianka przygotowana przez HP, tajemnicza gra miejska. Każdego dnia zespoły otrzymywały koperty, a w nich zadania które musieli realizować przy użyciu kieszonkowej drukarki HP Sprocket. Każdy zespół otrzymywał zadania dostosowane tematycznie do zainteresować kapitana drużyny Rezigiusza, Multiego i Gram Pauli, dzięki czemu każdy film pokazuje przygodę w Nowym Jorku z zupełnie innej perspektywy.

Czy Nowy Jork zaskoczył zespoły ? Tego dowiedziecie się z filmów. Nam relacja z Nowego Jorku przypomniała o tym, co w podróżowaniu jest najważniejsze, czyli o przeżywaniu wyjątkowych chwil i zachowywaniu ich w takiej formie, aby nie ginęły pośród setek zdjęć w galerii telefonu. Nie liczy się więc to, ile miejsc zwiedzimy i jak dużo zrobimy zdjęć, ważne jest ile tych najważniejszych zostanie z nami na lata.

W filmie ReZiego zobaczycie One World Trade Center, superauta i popularnym Brooklyn Bridge. A to tylko ułamek, zobaczcie:Z Multim odwiedzicie legendarny klub Sound of Brazili gdzie zdobył winyl - 1 Records i hotel w którym nagrany został Ojciec Chrzestny, zobaczcie sami:


avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.