ReZigiusz jurorem w popularnym programie telewizyjnym!

ReZigiusz jurorem w popularnym programie telewizyjnym!

Coraz częściej przedstawiciele starych i nowych mediów występują w niecodziennych dla siebie rolach. Przykładowo dziennikarze czy aktorzy chętniej niż kiedyś pokazują się w mediach społecznościowych i odwrotnie - ludzi internetu możemy już dziś np. usłyszeć w radio czy zobaczyć w telewizji. Jesienią tego roku w popularnym programie The Brain. Genialny umysł na Polsacie będziemy mogli zobaczyć czołowego przedstawiciela YouTube w Polsce - ReZigiusza.
The Brain. Genialny umysł to program rozrywkowy, który zadebiutował na antenie telewizji Polsat wiosną tego roku i przyciągał średnio przed ekrany TV ponad 1,8 miliona osób na odcinek. Uczestnicy programu prezentowali w nim swoje ponadprzeciętne umiejętności pokroju wybitnie niezwykłej pamięci czy rozpoznawania tańca po odgłosach kroków tancerzy - innymi słowy występowały tam osoby, które są genialne w danej dziedzinie. Najlepszych wybierało jury, by później spośród tych wybranych wyboru zwycięzcy dokonała publiczność. Jesienią tego roku startuje druga edycja programu. Jednym z jurorów obok Anity Sokołowskiej i Cezarego Żaka będzie Remigiusz Wierzgoń, znany w internecie jako ReZigiusz.Warto zaznaczyć, że nie jest to jego debiut w telewizji. Już wcześniej występował m.in. jako video reporter w The Voice of Poland czy jako gość w Pytanie na śniadanie. O swojej roli w tym pierwszym nagrał niegdyś bardzo ciekawy materiał. Jak sam mówi o swojej nowej roli na stronie Polsatu: Będę się starał być młodzieżowym głosem Internetu, choć domyślam się, że przy takich talentach może mi z wrażenia zabraknąć słów. Sam jestem ciekaw, jakie to uczucie widzieć to wszystko na żywo, napięcie, adrenalina, zapewne stres: czy się uda czy nie. Już nie mogę się doczekać!

O wszystkim poinformował YouTuber w materiale na swoim kanale, który został opublikowany o godzinie 19:00. Zobaczcie sami!


 QUIZ O REZIGIUSZU - PIERWSZE PYTANIE PONIŻEJ!


 


Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.