Rezigiusz i Need For Speed w prawdziwym życiu!

Rezigiusz i Need For Speed w prawdziwym życiu!

Wszyscy fani ReZiego na pewno wiedzą, że jest on ogromnym fanem motoryzacji. Remek postanowił podzielić się swoją pasją z widzami w najnowszym filmie na jego kanale i stworzył materiał, który obowiązkowo powinien obejrzeć każdy miłośnik szybkich samochodów! 


ReZi postanowił nagrać film związany zarówno z grami, jak i z motoryzacją. YouTuber odwzorował w swoim materiale grę Need For Speed: Payback, która swoją premierę miała miesiąc temu. Wszystkie modele aut zostały odwzorowane z dokładnością 1:1, co oznacza, że samochody przedstawione w materiale są dosłownie takie same jak te przedstawione w grze.


Do projektu Remek przygotowywał się już jakiś czas i jak sam przyznał, jest to jeden z najlepszych materiałów stworzonych podczas jego kariery w internecie. Relacje z nagrań mogliśmy podglądać na social mediach YouTubera, jednak dopiero dzisiejszy film w pełni pokazał motoryzacyjny klimat stworzony przez ReZiego i jego ekipę. Dodatkowo twórca powiedział, że Need For Speed pojawi się jeszcze jego kanale, więc fani gry na pewno będą zadowoleni. Efekty przygotowań widać bardzo dokładnie, a film prezentuje się naprawdę znakomicie, dlatego zachęcamy Was do obejrzenia. Na nas ten materiał robi ogromne wrażenie. Czekamy na więcej właśnie takich projektów!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.