Rezigiusz i Friz mają już 4 miliony subskrypcji!

Rezigiusz i Friz mają już 4 miliony subskrypcji!

Remigiusz Wierzgoń i Karol Wiśniewski to kolejni polscy twórcy, którzy przekroczyli próg 4 milionów subskrypcji na swoich kanałach YouTube. Tym samym zajmują teraz kolejno trzecie i czwarte miejsce w rankingu.


Kiedyś ten moment musiał nadejść. ReZigiusz oraz Friz przebili się przez magiczną barierę w postaci 4 milionów subskrypcji. Udało im się to zaraz po Blowku oraz Stuu. Remigiusz znajduje się obecnie na trzecim miejscu ogólnopolskiego rankingu YouTube, a Karol na czwartym.

Warto przy okazji przytoczyć także garść statystyk odnośnie obu influencerów. ReZigiusz z pewnością jest nieco bardziej doświadczony jeśli chodzi o twórczość w internecie, a jego baza subskrybentów powiększa się stopniowo od 2012 roku. Filmy na kanale Remka obejrzano już około 884 miliony razy.

Źródło: Social Blade


Historia Friza jest nieco bardziej skomplikowana, gdyż jego popularność zaczęła wzrastać niezwykle dynamicznie dopiero kilka lat temu. Wtedy zmienił też charakter oraz tematykę kanału oraz założył EKIPĘ. Filmy na kanale Karola obejrzano z kolei około 1,4 miliarda razy. Warto mieć jednak na uwadze, że pewien czas temu twórca zrobił czystkę - usunął część filmów, co spowodowało spadek ogólnej liczby wyświetleń.

Źródło: Social Blade


Kto będzie następny jeśli chodzi o zdobycie 4 milionów subskrypcji? Wydaje się, że będą to Abstrachuje. Do tego progu brakuje im jednak jeszcze kilkaset tysięcy subskrybentów, więc nieco sobie poczekamy.

 

Frizowi i ReZigiuszowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów i coraz dynamiczniejszego rozwoju!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.