Rezigiusz i Ekipa Friza przenieśli ludzi w zakątki internetu!

Rezigiusz i Ekipa Friza przenieśli ludzi w zakątki internetu!

MeetUp 2019 Kraków zbliża się wielkimi krokami, nic więc dziwnego, że o wydarzeniu jest w sieci coraz głośniej. No właśnie - czy tylko w internecie? Ambasadorzy wydarzenia (Rezigiusz oraz Friz) postanowili pokazać siłę YouTube'a w realnym życiu. Zobaczcie co z tego wyszło!


Wczoraj na kanale Rezigiusza oraz Friza pojawiły się materiały o identycznie brzmiących tytułach - "NACIŚNIJ PRZYCISK I ZOBACZ CO SIĘ STANIE". O co w nich chodzi?

Okazuje się, że pośrodku krakowskiego rynku postawiono dosyć tajemniczy przycisk - człowiek, który by go wcisnął miałby podobno "przenieść się na YouTube". Tak też się stało! Jak możemy zobaczyć na poniższych klipach, osoby decydujące się na kliknięcie otrzymały dosyć pokaźną dawkę wrażeń.Rezigiusz wraz z całą Ekipą Friza przygotowali dwa osobne widowiska, w których nie omieszkali zawitać. Trzeba przyznać, że obydwa filmy robią naprawdę ogromne wrażenie - zwłaszcza jeśli uświadomimy sobie, że są zaproszeniem na MeetUp 2019 Kraków.Realizacja materiałów nie mogłaby się jednak udać bez wsparcia Urzędu Miasta Kraków, który to pomógł w organizacji wydarzenia na środku rynku.

W tym miejscu pragniemy po raz kolejny zaprosić Was na największe wydarzenie dotyczące YouTube, czyli własnie MeetUp 2019 Kraków, które odbędzie się już 31 sierpnia w Tauron Arenie. Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.