Rezigiusz i Blowek spotkali się po latach. Szykuje się powrót legendarnej serii?

Rezigiusz i Blowek spotkali się po latach. Szykuje się powrót legendarnej serii?

Na kanale Rezigiusza pojawił się materiał prezentujący jego spotkanie z Blowkiem. Twórcy spotkali się po kilku latach i porozmawiali o czasach, kiedy wspólnie nagrywali. Kto wie, może szykuje się wielki powrót?


Zapewne część osób kojarzy serię "Survival Jungle Island", która rozpoczęła się ponad 8 lat temu (!). Setki tysięcy osób śledziło wtedy wspólną zabawę Rezigiusza oraz Blowka - teraz jest jedynie miłym wspomnieniem i stanowi dosyć sentymentalną podróż.Wiele jednak wskazuje na to, że już niedługo możemy być świadkami powrotu kultowego cyklu. Tak wynika bowiem z najnowszego filmu na kanale Remigiusza Wierzgonia. Postanowił on wybrać się do Warszawy, by spotkać się po latach z Karolem Gązwą.Twórcy powspominali "stare czasy" i wpadli na pomysł ponownego nagrania wspólnych materiałów z Minecraft. Czy więc za pewien czas widzowie mogą liczyć na swego rodzaju prezent? Bardzo prawdopodobne!

Rezi i Blowek zdementowali także plotki sugerujące, iż są pokłóceni i ze sobą rywalizują. Okazuje się być to zupełną nieprawdą - influencerzy po prostu nieco zaniedbali kontakt.

Tak czy inaczej - pozostaje czekać na jakiś wspólny projekt YouTuberów!

 

Oglądaliście kiedyś Survival Jungle Island? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.